Środki czystości Sklep.Kruse.Pl
Katalog do pobrania

Kontakt

Centrala: Henry Kruse Polska Sp. z o.o.
Bielany Wrocławskie
ul. Kolejowa 3
55-040 Kobierzyce

tel. +48 71 33 45 200
fax +48 71 33 45 201

Szerokość geo. 51° 02' 20" N
Długość geo. 16° 58' 19" E

Oddział Kraków - Półłanki:
ul. Półłanki 18 kl. E
30-740 Kraków
tel. +48 12 617 62 00
fax +48 12 617 62 08

Szerokość geo. 49°59’38” N
Długość geo.20°01’59” E

Oddział Warszawa - Marki:
ul. Okólna 40
05-270 Marki
tel/fax. +48 22 594 06 00

Szerokość geo. 52°20’10” N
Długość geo. 21°5’54” E

Dane kontaktowe do Przedstawicieli Handlowych znajdują się w zakładce Przedstawiciele Handlowi

e-mail: kruse@kruse.pl
www.kruse.pl

Napisz do nas

firma
imię i nazwisko*
e-mail*
kieruj do
temat
wiadomość*
* pozostało 1000 znaków
podaj wynik działania1 + 36 =


* pole wymagane

woj. dolnośląskie
Territory Manager Contract Cleaner
Jan Stępień
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 301 823
j.stepien@kruse.pl


Territory Manager Health Care
Sebastian Przyboś
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 317 290
s.przybos@kruse.pl


Territory Manager
Witold Przygodzki
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 653 042
w.przygodzki@kruse.pl

Żaneta Statkowska
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 348 861
z.statkowska@kruse.pl


Territory Manager Food
Marta Leśko
DYWIZJA FOOD
+48 506 164 787
m.lesko@kruse.pl


woj. kujawsko-pomorskie
Team Leader
Krzystof Drost
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 385 807
k.drost@kruse.pl

Oktawian Dużyński
DYWIZJA FOOD
+48 503 162 910
o.duzynski@kruse.pl


Territory Manager
Piotr Borcowski
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 300 326
p.borcowski@kruse.pl


woj. Łódzkie
Team Leader
Anna Kurczak
DYWIZJA FOOD
+48 502 300 998
a.kurczak@kruse.pl


Territory Manager Health Care
Ewa Rybak
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 229 620
e.rybak@kruse.pl


woj. lubelskie
Team Leader
Łukasz Kreuschner
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 653 227
l.kreuschner@kruse.pl


Territory Manager
Jarosław Bara
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 529 042
j.bara@kruse.pl


Territory Manager Food
Bogusław Głąb
DYWIZJA FOOD
+48 502 681 775
b.glab@kruse.pl


woj. lubuskie
Territory Manager
Józef Talaczyński
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 653 040
j.talaczynski@kruse.pl

Witold Przygodzki
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 653 042
w.przygodzki@kruse.pl


woj. małopolskie
Key Account Manager Regional
Piotr Jachimowicz
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 307 520
p.jachimowicz@kruse.pl


Territory Manager Health Care
Michał Jaworski
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 292 368
m.jaworski@kruse.pl


Territory Manager
Klaudia Wysoczańska
DYWIZJA OPAKOWANIA
+48 660 442 097
k.wysoczanska@kruse.pl


Territory Manager Food
Adam Jurkowski
DYWIZJA FOOD
+48 694 420 482
a.jurkowski@kruse.pl

Dawid Kotlarz
DYWIZJA FOOD
+48 662 012 854
d.kotlarz@kruse.pl

Krzysztof Cygan
DYWIZJA FOOD
+48 502 652 108
k.cygan@kruse.pl

Michał Wojciechowski
DYWIZJA FOOD
+48 600 470 166
m.wojciechowski@kruse.pl

Sławomir Barnaś
DYWIZJA FOOD
+48 600 487 774
s.barnas@kruse.pl


woj. mazowieckie
Team Leader
Anna Kurczak
DYWIZJA FOOD
+48 502 300 998
a.kurczak@kruse.pl

Paweł Brymora
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 316 946
p.brymora@kruse.pl

Łukasz Kreuschner
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 653 227
l.kreuschner@kruse.pl


Territory Manager Contract Cleaner
Monika Strąk
DYWIZJA NON FOOD
+48 509 203 068
m.strak@kruse.pl


Territory Manager Health Care
Emilia Mańk
DYWIZJA NON FOOD
+48 506 164 734
e.mank@kruse.pl


Territory Manager
Anna Midak-Gołebiewska
DYWIZJA NON FOOD
+48 506 164 784
a.midak@kruse.pl

Jacek Górniak
DYWIZJA OPAKOWANIA
+48 506 164 749
j.gorniak@kruse.pl


Territory Manager Food
Radosław Laudański
DYWIZJA FOOD
+48 502 693 504
r.laudanski@kruse.pl


woj. opolskie
Key Account Manager Regional
Paweł Papuga
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 301 421
p.papuga@kruse.pl


Territory Manager Food
Marta Leśko
DYWIZJA FOOD
+48 506 164 787
m.lesko@kruse.pl


woj. podkarpackie
Territory Manager Health Care
Marek Bąk
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 219 793
m.bak@kruse.pl


Territory Manager Food
Bogusław Głąb
DYWIZJA FOOD
+48 502 681 775
b.glab@kruse.pl


woj. podlaskie
Territory Manager
Krzysztof Kukliński
DYWIZJA NON FOOD
+48 506 164 793
k.kuklinski@kruse.pl


woj. pomorskie
Team Leader
Oktawian Dużyński
DYWIZJA FOOD
+48 503 162 910
o.duzynski@kruse.pl


Territory Manager Contract Cleaner
Iwona Gierszewska
DYWIZJA NON FOOD
+48 506 164 746
i.gierszewska@kruse.pl


Territory Manager Food
Jakup Kujawiński
DYWIZJA FOOD
+48 502 650 465
j.kujawinski@kruse.pl


woj. Śląskie
Key Account Manager Regional
Bogumił Jarnot
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 653 189
b.jarnot@kruse.pl


Territory Manager Health Care
Monika Matysiak
DYWIZJA NON FOOD
+48 506 164 815
m.matysiak@kruse.pl


Territory Manager Food
Agnieszka Żogała
DYWIZJA FOOD
+48 502 307 614
a.zogala@kruse.pl

Krzysztof Cygan
DYWIZJA FOOD
+48 502 652 108
k.cygan@kruse.pl

Michał Wojciechowski
DYWIZJA FOOD
+48 600 470 166
m.wojciechowski@kruse.pl


woj. Świętokrzyskie
Territory Manager
Andrzej Jekiełek
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 651 872
a.jekiełek@kruse.pl


Territory Manager Food
Bogusław Głąb
DYWIZJA FOOD
+48 502 681 775
b.glab@kruse.pl


woj. warmińsko-mazurskie
Team Leader
Oktawian Dużyński
DYWIZJA FOOD
+48 503 162 910
o.duzynski@kruse.pl


Territory Manager
Krzysztof Kukliński
DYWIZJA NON FOOD
+48 506 164 793
k.kuklinski@kruse.pl


Territory Manager Food
Jakub Kujawiński
DYWIZJA FOOD
+48 502 650 465
j.kujawinski@kruse.pl


woj. wielkopolskie
Territory Manager
Jacek Dukszta
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 200 675
j.dukszta@kruse.pl

Witold Przygodzki
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 653 042
w.przygodzki@kruse.pl

Łukasz Talaczyński
DYWIZJA NON FOOD
+48 502 219 711
l.talaczynski


Territory Manager Food
Jacek Wróbel
DYWIZJA FOOD
+48 502 650 227
j.wrobel@kruse.pl


woj. zachodnio-pomorskie
Territory Manager
Sylwester Stankiewicz
DYWIZJA NON FOOD
+48 501 398 431
s.stankiewicz@kruse.pl


Territory Manager Food
Arkadiusz Derda
DYWIZJA FOOD
+48 502 316 568
a.derda@kruse.pl



Dywizja Food
Hotele, restauracje, catering, przemysł spożywczy, supermarkety, stacje benzynowe.

Dywizja Non Food
Firmy sprzątające, specjalistyczna służba zdrowia, pralnie, zakłady przemysłowe, urzędy.

Dywizja Opakowania