Henry Kruse Sp. z o.o.
0.00 zł

Twój koszyk (0)

Firma Henry Kruse sp. z o.o.

Henry Kruse

Na polskim rynku firma Henry Kruse sp. z o.o. istnieje od 1993r. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Centrala firmy wraz z magazynem centralnym znajduje się w Bielanach Wrocławskich. Posiadamy swój oddział także w Krakowie i Markach (Warszawa). Nasz asortyment to ponad 10000 produktów najwyższej jakości, pochodzących od producentów krajowych i zagranicznych.

Budynek Henry Kruse Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie

Współpracujemy z największymi światowymi koncernami oraz lokalnymi producentami. Stałe kontakty z producentami oraz aktywne uczestnictwo w targach, sympozjach, szkoleniach jest gwarancją dostępności wszystkich nowości pojawiających się na rynku. Na terenie Polski posiadamy ponad 50 wykwalifikowanych i kompetentnych przedstawicieli handlowych, którzy służą naszym Klientom doradztwem, organizują prezentacje i szkolenia. Do dyspozycji naszych Klientów są również przedstawiciele Producentów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają nasze działania handlowe. W maximum 48 godzin dostarczamy towar do każdego miejsca w Polsce. Specjalistyczne oprogramowanie logistyczne pozwala na optymalizację tras dostaw. Zamówiony towar dostarczamy bezpośrednio w wyznaczonym terminie do wskazanych przez Klienta obiektów.

Henry Kruse sp. z o.o. w liczbach

Henry Kruse

12000 m2 powierzchni magazynowej
11000 miejsc paletowych w magazynie
ponad 11000 artykułów
50 tras dostaw każdego dnia własnym transportem
ponad 400 palet z towarem każdego dnia dostarczanych do Klientów
ponad 8000 Klientów
20000 obiektów

W ramach współpracy oferujemy szeroki pakiet szkoleń dla personelu, dobieramy optymalne rozwiązania, tworzymy plany i programy higieny odpowiednio do potrzeb i wymagań konkretnego obiektu. Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy podejmowane przez naszych Klientów, zarówno o charakterze promocyjnym jak i charytatywnym. Chętnie aktywnie uczestniczymy w różnego typu festynach, prezentacjach regionalnych czy akcjach dobroczynnych.

Wszystko z jednej ręki

Henry Kruse

Wspieramy Państwa konsekwentnie, aby możliwe było pełne skoncentrowanie na zadaniach związanych z prowadzoną działalnością, tym samym pozostawiając nam wszelke kwestie związane z zaopatrzeniem i nie tylko. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu rozwijamy zintegrowany system dostaw i zaopatrzenia dla produktów z grupy C. System oraz jego założenia mogą być dowolnie modyfikowane na potrzeby Państwa firmy.

Pełna paleta

Henry Kruse

Nasza oferta produktów i usług zaspokoi Państwa wymagania i potrzeby

  • chemiczne środki czystości (cały asortyment związany z utrzymaniem czystości)
  • maszyny i urządzenia czyszczące
  • produkty związane z szeroko pojętą higieną
  • wyposażenie pomieszczeń sanitarnych
  • opakowania i produkty jednorazowego użytku
  • produkty dla usług cateringowych, serwetki i dekoracje stołów
  • kosmetyki i galanteria hotelowa

Optymalne zaopatrzenie

Henry Kruse

Zintegrowane zarządzanie dostawami obejmuje trzy podstawowe etapy

1 Doradztwo i przygotowanie w zakresie ofert i zamówień publicznych

2 Kompleksowa opieka

3 Optymalizacja dostaw

Nasz zintegrowany system zarządzania dostawami minimalizuje wysiłek związany z procesem zamawiania. Pozwala Państwu skupić się na kluczowych celach przyświecających Twojej firmie.

"Myśleć globalnie, działać lokalnie"

Henry Kruse

Firma Henry Kruse Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów profesjonalnych środków do utrzymania czystości i higieny. Firma należy do grupy Igefa.

W 1975 roku w Niemczech, specjalistyczne hurtownie i firmy serwisowe utworzyły Interessengemeinschaft der Fachgroßhändler (Igefa), która jest jednym z największych partnerów w Europie w dziedzinie utrzymania czystości i higieny. Głównym twórcą Igefa była rodzina Kruse.

Grupa Igefa, wraz z siedmioma innymi europejskimi specjalistycznymi grupami handlowymi utworzyła międzynarodową organizację INPACS (International Partner for Cleaning and Hygiene Supplies). Celem organizacji INPACS jest bycie wiodącym i kompetentnym dostawcą kompleksowych rozwiązań w obszarze produktów dla utrzymania czystości i higieny na rynek europejski.

INPACS działa w ponad 150 oddziałach w 16 krajach, świadcząc usługi regionalne, w skali kraju i na europejskim poziomie.