Bielany Wrocławskie, ul. Kolejowa 3, 55-040 Kobierzyce

tel. +48 71 33 45 200 fax. +48 71 33 45 201 e-mail: kruse@kruse.pl www.kruse.pl

Herny Kruse
Igefa

Henry Kruse Sp. z o.o. należy do grupy IGEFA (Interessengemeinschaft der Fachgroßhändler ) oraz INPACS (International Partner for Cleaning and Hygiene Supplies).

Henry Kruse Polska Sp. z o.o.

Na polskim rynku firma Henry Kruse Sp. z o.o. istnieje od 1993r. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Centrala firmy wraz z magazynem centralnym znajduje się w Bielanach Wrocławskich. Posiadamy swój oddział także w Krakowie. Nasz asortyment to ponad 10000 produktów najwyższej jakości, pochodzących od producentów krajowych i zagranicznych. HKP

Współpracujemy z największymi światowymi koncernami oraz lokalnymi producentami. Stałe kontakty z producentami oraz aktywne uczestnictwo w targach, sympozjach, szkoleniach jest gwarancją dostępności wszystkich nowości pojawiających się na rynku.
Na terenie Polski posiadamy ponad 40 wykwalifikowanych i kompetentnych przedstawicieli handlowych, którzy służą naszym Klientom doradztwem, organizują prezentacje i szkolenia. Do dyspozycji naszych Klientów są również przedstawiciele Producentów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają nasze działania handlowe.
Z magazynu centralnego w Bielanach Wrocławskich dostarczamy towar do każdego miejsca. Specjalistyczne oprogramowanie logistyczne pozwala na optymalizację tras dostaw. Zamówiony towar dostarczamy bezpośredniow wyznaczonym terminie do wskazanych przez Klienta obiektów.

Henry Kruse Sp. z o.o. w liczbach:

  • 5.500 m2 powierzchni magazynowej
  • 5.800 miejsc paletowych w magazynie
  • ponad 10000 artykułów
  • 28 tras dostaw każdego dnia własnym transportem
  • ponad 150 palet z towarem każdego dnia dostarczanych do Klientów
  • ponad 7000 Klientów
  • 14.000 obiektów

W ramach współpracy oferujemy szeroki pakiet szkoleń dla personelu, dobieramy optymalne rozwiązania, tworzymy plany i programy higieny odpowiednio do potrzeb i wymagań konkretnego obiektu. Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy podejmowane przez naszych Klientów, zarówno o charakterze promocyjnym jak i charytatywnym. Chętnie aktywnie uczestniczymy w różnego typu festynach, prezentacjach regionalnych czy akcjach dobroczynnych.

Wszystko z jednej ręki

Wspieramy Państwa konsekwentnie, aby możliwe było pełne skoncentrowanie na zadaniach związanych z prowadzoną działalnością, tym samym pozostawiając nam wszelke kwestie związane z zaopatrzeniem i nie tylko. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu rozwijamy zintegrowany system dostaw i zaopatrzenia dla produktów z grupy C. System oraz jego założenia mogą być dowolnie modyfikowane na potrzeby Państwa firmy.

Pełna paleta

Nasza oferta produktów i usług zaspokoi Państwa wymagania i potrzeby:
- chemiczne środki czystości (cały asortyment związany z utrzymaniem czystości, a także maszyny i urządzenia czyszczące),
- produkty związane z szeroko pojętą higieną,
- wyposażenie pomieszczeń stanitarnych,
- opakowania i produkty jednorazowego użytku,
- produkty dla usług cateringowych, serwtki i dekoracje stołów,
- kosmetyki i galanteria hotelowa.

Optymalne zapotarzenie

Zintegrowane zarządzanie dostawami obejmuje trzy podstawowe etapy:
1. Doradztwo i przygotowanie w zakresie ofert i zamówień publicznych.
2. Kompleksowa opieka.
3. Optymalizacja dostaw.


Nasz zintegrowany system zarządzania dostawami minimalizuje wysiłek związany z procesem zamawiania. Pozwala Państwu skupić się na kluczowych celach przyświęcających Państwa firmie. EU

Historia

Firma Henry Kruse Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów profesjonalnych środków do utrzymania czystości i higieny. Firma należy do grupy Igefa.

"Myśleć globalnie, działać lokalnie"

W 1975 roku w Niemczech, specjalistyczne hurtownie i firmy serwisowe utworzyły Interessengemeinschaft der Fachgroßhändler (Igefa), która jest jednym z największych partnerów w Europie w dziedzinie utrzymania czystości i higieny. Głównym twórcą Igefa była rodzina Kruse.

Grupa Igefa, wraz z siedmioma innymi europejskimi specjalistycznymi grupami handlowymi utworzyła międzynarodową organizację INPACS (International Partner for Cleaning and Hygiene Supplies).
Celem organizacji INPACS jest bycie wiodącym i kompetentnym dostawcą kompleksowych rozwiązań w obszarze produktów dla utrzymania czystości i higieny na rynek europejski.

INPACS działa w ponad 150 oddziałach w 16 krajach, świadcząc usługi regionalne, w skali kraju i na europejskim poziomie.